ebutik butik bluzki torby bluzy torebki koszule spodnie

Правила інтернет-магазину ebutik.com.ua (Українська версія)

I. ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ

1. Інтернет-сервіс eButik.com.ua, діючий за адресою www.eButik.com.ua (,,Магазин eButik.com.ua "або " eButik.com.ua"), що здійснює діяльність у сфері послуг, які надаються в електронній формі, в тому числі з використанням електронних форм, таких як, наприклад, реєстрація користувача, контактний формуляр, доступ для перегляду змісту сервісу, розсилку через ТОВ TFGpl зі штаб-квартирою в м. Лази вул. Пшишлошчі 21, 05-552 м. Лази, номер NIP 1231343350, номер REGON 366781502, внесенe до реєстру підприємців Національного судового реєстру під номером 667907, реєстрові матеріали якого ведуться у Районному Суді для ст. м. Варшави XIV економічний відділ Національного судового реєстру, статутний капітал якого становить 798 000 PLN („Агент”).

2. Через магазин eButik.com.ua продаються товари, що належать ТОВ Trend & Fashion, вул. Пшишлошчі 21, 05-552, номер NIP: 1231289946 (відповідно, „Товар/и", "BUTIK").

3. Представленa на сайті www.eButik.com.ua інформація про Товари та їх ціни стосується тільки магазину eButik.com.ua.

4. Продаж товарів здійснюється від імені Бутіка агент - ТОВ TFGpl з місцемзнаходження у м. Лази, вул. Пшишлошчі 21, 05-552 м. Лази, номер NIP 1231343350, номер REGON 366781502 (далі - „Агент”). Агент діє на основі укладеного Бутіком і агентом агентського договору ("Агентський договір"). Відповідно до положень агентського договору, Агент має право укладати договори купівлі-продажу товарів від імені Бутіка, що означає, що у разі укладення договору купівлі-продажу товару через інтернет-Магазин eButik.com.ua ("Договір купівлі-продажу") сторонами Договору купівлі-продажу є особа, що реалізує покупку товару через інтернет-Магазин eButik.com.ua ("Клієнт") і Бутік ("Сторони"). Відповідно до положень Агентського договору агент має право також отримувати заяви, адресовані для Бутіка, зокрема, щодо рекламацій та про відмову від укладеного договору купівлі-продажу від осіб, які успішно скористалися правом відмови від договору Купівлі-продажу.

5. Договір купівлі-продажу може укласти тільки (і) фізична особа, якій виповнилося 18 років і яка володіє повною дієздатністю, (ii) фізична особа з обмеженою дієздатністю (тобто. фізична особа, якій виповнилося 13 років і вона не є недієздатною повністю або фізична особа, якій виповнилося 18 років і вона є недієздатною, частково) з тим, що для дійсності договору необхідна згода законного представника цієї особи, та (iii) юридична особа, або (iv) її організаційний підрозділ, який не має статусу юридичної особи, для якої законодавством передбачена дієздатність.

6. Місцем реалізації поставки товарів, що купуються через магазин eButik.com.ua, є територія Республіки Польща, якщо не передбачено інше.

7. Як правило, мова, якою укладаються договори купівлі-продажу - це Польська мова.

8. Починаючи використання eButik.com.ua Клієнт та інші користувачі повинні ознайомитися з Умовами та Політикою конфіденційності. Використання eButik.com.ua означає прийняття умов і політики конфіденційності.

9. Передумовою для доступу до функціональності eButik.com.ua це використання пристрою, що зв'язується з Інтернетом і оснащеного загальновикористовуваним веб-браузером. Мінімальні рекомендовані технічні вимоги, що дозволяють здійснювати використання Сайту є веб-браузер: Firefox версії 64, Chrome (Chrome for Android) у версії 71, Safarii 12.1 (12 iOs Safari , Opera 58 (Opera Mobile), Edge 18, з підтримкою Javasript, Cookies і включення в веб-браузер можливості запису Cookies і Javascript і Local Storage.

10. Відповідно до інших явних положень Правил, електронні послуги надаються 24 (двадцять чотири) години на добу, 7 (сім) днів на тиждень, за запитом користувача.

11. Агент не є постачальником послуг передачі даних або телекомунікаційних послуг. Таким чином, всі витрати, пов'язані з послугами передачі даних або телекомунікаційними послугами, необхідними для запуску і використання eButik.com.ua покриває користувач сайту, на підставі договору, укладеного ним з Інтернет-провайдером або постачальником послуг зв'язку.

12. Агент заявляє, що публічний характер мережі Інтернет і використання електронних послуг можуть бути пов'язані із загрозою отримання, присвоєння або зміни даних користувачів. Для захисту таких даних користувачі повинні застосовувати адекватні технічні заходи, які зводять до мінімуму вищезазначені загрози, в тому числі, зокрема, антивірусні програми або захищають особистість людей, що користуються Інтернетом.13. Клієнт або інший користувач зобов'язаний використовувати eButik.com.ua відповідно до закону і хорошими звичаями, маючи на увазі повагу авторських прав та інтелектуальної власності Агента, Бутіка і третіх осіб. Користувачу заборонено надавати контент незаконного характеру.

 

II. ТОВАР. ЦІНА. КОШТИ

1. Інформація про основні характеристики товару, а також його ціну розміщується на сайті магазину eButik.com.ua, при описі даного товару.

2. Для продажу, в тому числі на акції та розпродаж, призначена обмежена кількість товарів і виконання замовлень відбувається відповідно до порядку надходження підтверджених замовлень на ці товари, до закінчення запасів, охоплених даною формою продажу. У разі відсутності доступності товарів (вичерпання), про це розміщується відповідна інформація на сайті eButik.com.ua при описі даного товару.

3. Ціна, зазначена на товарі при розміщенні клієнтом замовлення, є обов'язковою для Сторін. Всі ціни на товари розміщені на сайті магазину eButik.com.ua подаються в польських злотих і включають податок на товари та послуги (ПДВ).

4. Клієнт зобов'язаний понести кошти на доставку товару. Особистий відбір придбаного товару неможливий. Вартість доставки товару, придбаного в магазині eButik.com.ua залежить від обраного Клієнтом способу доставки товару і від обраного Клієнтом способу оплати. Поточні витрати на доставку доступні на веб-сайті магазину eButik.com.ua у закладці ,,Вартість доставки".

5. У тих випадках, коли з технічних або логістичних причин доставка товару здійснюється в кілька етапів, клієнт здійснює оплату за доставку товару тільки один раз.

 

III. ПРАВИЛА ОПЛАТИ ТОВАРУ

1. Клиент может выбрать следующие формы оплаты за заказанный Товар:

a. оплата наличными при получении Товара (наложенный платеж);

б. оплата банковским переводом на банковский счёт;

в. оплата денежным переводом через сервис PayU.

2. В случае выбора оплаты банковским переводом, для его осуществления следует указать следующие реквизиты и данные: eButik.com.ua, ul. Przyszłości 21, 05-552 Łazy, № банковского счета: PL49109010560000000149380521 (Santander Bank Polska). В поле «Назначение платежа» следует указать: имя и фамилию или название и номер заказа.

3. Виключається можливість здійснення оплати за замовлений товар шляхом передачі готівки або видачі чека. Бутік і Агент не несуть відповідальності за втрату клієнтом грошових коштів, переданих у спосіб, зазначений в попередньому реченні.

4. Залежно від обраного клієнтом способу оплати:

a. у разі оплати готівкою при отриманні товару, вартість товару стягується при доставці товару;

b. у разі оплати банківським переказом на банківський рахунок, плата за Товар стягується як авансовий платіж, а це означає, що замовлений Вами Товар буде відправлений після отримання оплати; максимальний термін очікування на оплату становить 3 дні з дня укладення договору купівлі-продажу - після його закінчення Бутік отримує право відмовитися від договору купівлі-продажу, без необхідності призначення додаткового терміну для здійснення платежу Клієнтом; відповідно до положень Агентського договору, Агент має право на подачу заяви про відмову від договору купівлі-продажу від імені Бутіка;

c. у разі оплати через сервіс PayU, плата за Товар стягується як авансовий платіж, а це означає, що замовлений Вами Товар буде відправлений після отримання оплати; максимальний термін очікування на оплату становить 3 дні з дня укладення договору купівлі-продажу - після його закінчення Бутік отримує право відмовитися від договору купівлі-продажу, без необхідності призначення додаткового терміну для здійснення платежу Клієнтом; відповідно до положень Агентського договору, Агент має право на подачу заяви про відмову від договору купівлі-продажу від імені Бутіка.

5. До моменту сплати Клієнтом повної суми за замовлений товар він залишається власністю Бутіка.

 

IV. УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ

1. Замовлення від Клієнтів приймаються через веб-сайт магазину eButik.com.ua (www.eButik.com.ua) після проходження всієї процедури оформлення замовлення на сайті. В рамках процедури оформлення замовлення Клієнт, зокрема здійснює:

a. вибір замовлених товарів;

b. подання адреси доставки та способу оплати;

c. оформилення замовлення;

d. оплату замовлення або Вибір варіанту оплати готівкою при отриманні товару.

2. У разі, якщо Клієнт здійснює покупку у зв'язку з підприємницькою діяльністю, Клієнт зобов'язаний надати дані, необхідні для виставлення рахунку-фактури ПДВ, тобто назву компанії, адресу компанії, номер NIP.

3. При оформленні замовлення Клієнт має можливість перевірити, виправити і підтвердити всі дані (наприклад, ім'я, прізвище, адресу, форму оплати, дані компанії, асортимент і кількість замовлених товарів), введені в формуляр замовлення.

4. Розміщення замовлення:

a. після погодження з умовами та Правилами, а також після підтвердження ознайомлення можна скористатися правом відмови від договору купівлі-продажу;

b. здійснюється за допомогою відповідної кнопки ("Замовлення з обов'язковою оплатою" або подібної);

c. означає отримання клієнтом пропозиції про продаж товару; а також

d. означає Прийняття пропозиції про продаж Товару, що рівносильно укладенню договору купівлі-продажу.

5. Відразу ж після того, як замовник розмістив замовлення, на адресу поштової скриньки клієнта буде відправлено електронного листа зі змістом замовлення.

6. Щоб скасувати замовлення, Клієнт повинен зв'язатися з Агентом за електронною поштою на адресу – kontakt@ebutik.com.ua. якщо товар ще не готовий до відправки, Агент може погодитися скасувати замовлення. Відповідно до положень агентського договору, агент має право зробити заяву про намір розірвати договір купівлі-продажу від імені Бутіка. Якщо клієнт повідомив про намір скасувати замовлення по телефону або в тексті листа явно не висловлює бажання розірвати договір купівлі-продажу, клієнту буде запропоновано відправити його на адресу kontakt@ebutik.com.ua лист, що містить заяву про намір розірвати договір купівлі-продажу. Агент робить заяву про намір розірвати договір купівлі-продажу і відправляє його на адресу електронної пошти клієнта.

7. Агент передасть Клієнту підтвердження укладення договору купівлі-продажу в розумні терміни після його укладення, не пізніше моменту доставки товару. Підтвердження буде містити, зокрема, всі важливі дані замовлення, в тому числі дані, що ідентифікують Бутік, адресу, на яку клієнт може подати претензію, процедуру розгляду скарги, ціну, включаючи податок, вартість доставки, спосіб і термін оплати, спосіб і термін поставки товару, порядок і термін здійснення права на відмову від договору купівлі-продажу, витрати, пов'язані з поверненням товару, у разі розірвання договору купівлі-продажу, можливість використання позасудових способів розгляду претензій і позовів, а також порядок доступу до таких процедур. Підтвердження буде надіслано Клієнту на вказану ним адресу електронної пошти. Зміст отриманого в цій формі підтвердження клієнт також може роздрукувати.

8. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ:

8.1. Адміністратором персональних даних клієнтів, які передають їх у зв'язку з процедурою покупки, є ТОВ TREND&Fashion, вул. Пшишлошчі 21, 05-552, м. Лази. Персональні дані Клієнта обробляються головним чином на підставі договору купівлі-продажу та з метою його реалізації на умовах, встановлених відповідно до в т.ч. постанови Європарламенту та Ради (ЄС) 2016/679 від 27 квітня 2016 року. Про захист фізичних осіб у зв'язку з обробкою персональних даних та про вільне переміщення таких даних, а також про скасування директиви 95/46 / EC (RODO), закону про надання послуг в електронному вигляді, а також інших законів, що діють на території Республіки Польща, що регулюють обробку даних. Надання персональних даних клієнтом є добровільним, проте їх обробка необхідна для виконання замовлення, в тому числі для встановлення, формування змісту, зміни, розірвання та врегулювання договору купівлі-продажу. Дані, надані Клієнтом в рамках розміщеного замовлення, зберігаються і обробляються Агентом, що діє в якості суб'єкта обробки інформації для Бутіка. Клієнт несе відповідальність за надання недостовірних даних. Щоб отримати додаткові відомості про обробку персональних даних, перегляньте Політику конфіденційності.

8.2. Адміністратором персональних даних Клієнтів та інших користувачів інтернет-магазину eButik.com.ua (які не здійснюють замовлення), наданих під час використання eButik.com.ua при наданні послуг електронним шляхом (наприклад, перегляд контенту сайту, за допомогою послуги розсилки, створення облікового запису) є ТОВ TFGpl з місцемзнаходження у м. Лази, вул. Пшишлошчі 21, 05-552, м. Лази, номер NIP 1231343350. Персональні дані клієнта обробляються в основному на підставі договору про надання послуг в електронному вигляді та з метою його реалізації на умовах, встановлених відповідно до RODO.

8.3. У тій мірі, в якій це необхідно для здійснення процесу покупки, Агент, діючи в якості адміністратора персональних даних користувачів, що зареєструвалися в сервісі при створенні облікового запису, надає персональні дані перерахованих вище користувачів Бутіка, коли користувач за допомогою облікового запису Користувача здійснює покупку товару.

8.4. Детальна інформація про обробку даних Клієнтів та інших користувачів інтернет-магазину кожним з перерахованих вище адміністраторів наведена в Політиці конфіденційності.

 

V. ТЕРМІН І СПОСІБ ДОСТАВКИ

1. Товари, куплені в магазині eButik.com.ua відправляє Бутік протягом 2 робочих днів з дня отримання Агентом оплати за Товар, або з дня укладення договору купівлі – продажу - у разі вибору варіанту оплати готівкою при отриманні Товару.

2. Доставка товару здійснюється кур'єрськими компаніями за адресою, вказаною Клієнтом в замовленні, а також компаніями, що надають послуги з доставки в пунктах отримання, зазначених Клієнтом в замовленні. Бутік не несе відповідальності за недопоставку товару або затримку в доставці, викликану неправильною або неточною адресою, зазначеною Клієнтом.

 

VI. ПРАВО ВІДМОВИ ВІД ДОГОВОРУ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ

1. Положення цього розділу VII застосовуються тільки до Клієнтів, які мають статус споживача, тобто є фізичними особами, які здійснюють правочин, не пов'язаний безпосередньо з їх підприємницькою чи професійною діяльністю ("Споживач"), а з 01 січня 2021 року, також для Клієнтів, які є фізичними особами, які підписують договір безпосередньо пов'язаний з їх підприємницькою діяльністю, коли із змісту цього договору випливає, що вона не має професійного характеру, який виникає, зокрема, з предмету здійснюваної нею підприємницької діяльності, відповідно до законодавства Про Центральний облік та інформацію про підприємницьку діяльність ("Підприємець на правах споживача").

2. Споживач і підприємець на правах Споживача може відмовитися від Договору купівлі-Продажу (укладеного на відстані), без зазначення причин протягом 14 (чотирнадцяти) днів з дня отримання Товару Споживачем або Підприємцем на правах Споживача або за вказаною Споживачем або Підприємцем на правах Споживача третьою особою, крім перевізника, а в разі укладення Договору купівлі-продажу, який включає в себе багато Товарів, які поставляються окремо, партіями або частинами – протягом 14 (чотирнадцяти) днів з дня отримання у власність останнього Товару, партії або частини. Для збереження терміну до відмови від договору купівлі-продажу досить відправити заяву до закінчення 14-денного терміну.

3. Реалізація права розірвання договору купівлі-продажу відбувається шляхом подачі заяви. Ця заява може бути зроблена як для Агента, так і для Бутіка. Ця заява може бути:

а. оформлена письмово та направлена за адресою: ТОВ Trend & Fashion, вул. Пшишлошчі 21, 05-552, м. Лази, або eButik.com.ua / ТОВ TFGpl, вул. Пшишлошчі 21, 05-552, м. Лази, з позначкою "Розірвання договору"; на сайті www.eButik.com.ua доступний зразок заяви про розірвання договору купівлі-продажу;

b. складена в електронному вигляді у формулярі повернення RMA, доступному на сайті www.eButik.com.ua (формуляр доступний тільки для зареєстрованих Клієнтів); у разі подання заяви про відмову від договору купівлі-продажу таким способом, Споживач або Підприємець на правах споживача отримує по електронній пошті підтвердження отримання цієї заяви;

c. складена в електронному вигляді та надіслана на адресу електронної пошти: kontakt@ebutik.com.ua; у разі подання заяви про відмову від договору купівлі-продажу таким способом, Споживач або Підприємець на правах споживача отримує по електронній пошті підтвердження отримання цієї заяви;

4. У разі розірвання Договору купівлі-продажу Підприємцем на правах споживача, у заяві про відмову від договору купівлі-продажу підприємець на Правах споживача повинен опублікувати заяву про те, що укладений ним договір купівлі-продажу безпосередньо пов'язаний із здійснюваною ним підприємницькою діяльністю, не має для нього професійного характеру, що виникають, зокрема, з предмету здійснюваної ним підприємницької діяльності, що передбачено відповідно до положень про Центр обліку та інформації про господарську діяльність. У разі, якщо договір купівлі-продажу був укладений безпосередньо у зв'язку з підприємницькою діяльністю і має професійний характер для конкретного Клієнта, то цей Клієнт не є Підприємцем на правах споживача і не має права на розірвання договору купівлі-продажу.

5. У разі використання права на відмову від договору купівлі-продажу, Споживач або Підприємець на Правах споживача зобов'язаний повернути Товар за наступною адресою: ТОВ Trend & Fashion, вул. Пшишлошчі 21, 05-552, м. Лази, або eButik.com.ua / ТОВ TFGpl, вул. Пшишлошчі 21, 05-552, м. Лази, не пізніше, ніж протягом 14 днів з дня, в якому Споживач або Підприємець на правах споживача розірвав договір купівлі-продажу. Для збереження терміну достатньо відправити товар до закінчення цього терміну, бажано з приміткою "Розірвання договору". Споживач або Підприємець на правах споживача несе прямі витрати на повернення такого товару (транспортні витрати, пов'язані з поверненням товару).

6. Відповідно до Положення VI.7, Агент зобов'язаний негайно, але не пізніше, ніж протягом 14 днів з дня отримання заяви Споживача або Підприємця на правах споживача про відмову від договору купівлі-продажу, повернути для Споживача або Підприємця на правах споживача кошти оплачені Споживачем або Підприємцем на правах споживача за Товар разом з вартістю найдешевшого запропонованого способу доставки Товару. Агент буде повертати платіж, використовуючи той же спосіб оплати, який використовував Споживач або Підприємець на правах споживача, якщо тільки Споживач або Підприємець на правах споживача не погодиться на інший спосіб повернення, який не несе для нього ніяких витрат.

7. Споживач і Підприємець на правах споживача несуть відповідальність за зниження вартості товару в результаті використання товару способами, що виходять за рамки необхідних для визначення характеру, характеристик і функціонування товару.

8. Будь-які питання, що стосуються реалізації права на відмову від договору купівлі-продажу можна надсилати електронною поштою на адресу: kontakt@ebutik.com.ua, у письмовому вигляді на адресу: ТОВ Trend & Fashion, вул. Пшишлошчі 21, 05-552 м. Лази, або eButik.com.ua / ТОВ TFGpl вул. Пшишлошчі 21, 05-552 м. Лази, з приміткою "Розірвання договору" або зателефонувавши за номером 22 290 1080, з понеділка по п'ятницю о 10.00-16.00 (GMT+3).

9. Відповідно до правил, викладених в окремих спеціальних правилах, розміщених на наступному веб-сайті магазину eButik.com.ua, Споживач або Підприємець на правах споживача має право повернути куплені товари (розірвання договору купівлі-продажу) у строк, що перевищує встановлені законом 14 днів.

 

VII. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ. РЕКЛАМАЦІЇ

1. Клієнт має право очікувати, що отриманий ним товар не має фізичних і юридичних дефектів. Обов'язком Клієнта є забрати і оплатити Товар. Необгрунтована відмова в отриманні або оплаті Товару означає порушення договору купівлі-продажу і є підставою юридичної відповідальності та передумовою для обмеження доступності магазину e-Butik або конкретних форм оплати для такого Клієнта. Для мінімізації ризиків для своїх законних інтересів Агент і Бутік можуть використовувати власні алгоритми і підтримку третіх осіб.

2. Відповідно до Положення VII.4, Клієнт має право подати скаргу у випадку, якщо товар має фізичний або Юридичний дефект (гарантія). Ці дефекти будуть усунені на підставі положень ст. 556 і наступних Цивільного Кодексу про відповідальність за дефекти.

3. У разі використання права на гарантію Підприємцем на Правах споживача на формулярі рекламації Підприємець на Правах споживача повинен розмістити заяву про те, що укладений ним договір купівлі-продажу безпосередньо пов'язаний із здійснюваною ним підприємницькою діяльністю, не має для нього професійного характеру, що виникає, зокрема, з предмету здійснюваної ним підприємницької діяльності, що передбачено відповідно до положень про Центр обліку та інформації про господарську діяльність. У разі, якщо договір купівлі-продажу був укладений безпосередньо у зв'язку з підприємницькою діяльністю і має професійний характер для цього Клієнта, цей Клієнт не є підприємцем на правах споживача і не має права на гарантії.

4. Сторони виключають будь-яку відповідальність відповідно до ст. 558 § 1 Цивільного кодексу. Цей виняток не поширюється на відповідальність Бутіка як перед Споживачами, так і перед Підприємцями на правах споживачів. Бутік ні в якому разі не надає договірну гарантію щодо якості Товарів в найширшому, юридично прийнятному обсязі.

5. Рекламація може бути оформлена в електронному вигляді та надіслана електронною поштою: kontakt@ebutik.com.ua або оформлена в письмовій формі і відправлена на адресу: ТОВ Trend & Fashion, вул. Пшишлошчі 21, 05-552 м. Лази, або eButik.com.ua / ТОВ TFGpl вул. Пшишлошчі 21, 05-552 м. Лази, з приміткою "Відділ рекламацій".

6. Будь-які питання щодо рекламацій можуть бути направлені електронною поштою на адресу: kontakt@ebutik.com.ua або в письмовій формі на адресу: ТОВ Trend & Fashion, вул. Пшишлошчі 21, 05-552 м. Лази, або eButik.com.ua / ТОВ TFGpl вул. Пшишлошчі 21, 05-552 м. Лази, з приміткою "Відділ рекламацій", з понеділка по п'ятницю о год. 10.00-16.00 (GMT+3).

7. Клієнт, який використовує права щодо гарантій, є зобов'язаний доставити дефектний товар в Бутік за адресою: ТОВ Trend & Fashion, вул. Пшишлошчі 21, 05-552 м. Лази, або eButik.com.ua / ТОВ TFGpl вул. Пшишлошчі 21, 05-552 м. Лази, з приміткою "Відділ рекламацій" разом з описом причини рекламації. Витрати, пов'язані з поверненням Клієнтом товару, покриваються Клієнтом відразу після позитивного розгляду рекламації. При оформленні рекламації Клієнт може скористатися наявним на сайті eButik.com.ua бланком рекламації, вказавши в її тексті причину рекламації товару.

8. Рекламації розглядаються протягом 14 (чотирнадцяти) робочих днів з дня отримання Бутіком рекламації, про що Клієнт буде повідомлений електронною поштою на електронну адресу, вказану клієнтом, або через SMS на вказаний Клієнтом номер мобільного телефону або кур'єрською поштою на адресу, вказану Клієнтом.

 

VIII. РЕКЛАМАЦІЇ ЩОДО НАДАННЯ ПОСЛУГ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ

1. Агент вживає заходів для забезпечення відповідної роботи магазину eButik.com.ua, в тій мірі, в якій це пов'язано з поточними технічними знаннями і зобов'язується усунути в розумні терміни будь-які порушення, що повідомляються Клієнтами.

2. Клієнт зобов'язаний негайно повідомити Агента про будь-які порушення або збої в роботі сервісу Магазину eButik.com.ua.

3. Невідповідності, пов'язані з функціонуванням магазину eButik.com.ua Клієнт може повідомити письмово за адресою: ТОВ TFGpl вул. Пшишлошчі 21, 05-552 м. Лази або в електронному вигляді за адресою електронної пошти: kontakt@ebutik.com.ua

4. У рекламації Клієнт повинен вказати своє ім'я і прізвище, поштову адресу, тип і дату виникнення невідповідностей, пов'язанх з функціонуванням магазину eButik.com.ua.

5. Агент зобов'язується розглянути кожну рекламацію протягом 14 днів і якщо це не можливо, повідомити Клієнта протягом цього періоду, коли скарга буде розглянута.

 

IX. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

1. З нерегульованих питань на сайті Магазину eButik.com.ua застосовуються Положення польського законодавства, зокрема закон про права споживача та положення Цивільного кодексу.

2. Будь-які зміни політики продажу через веб-сайт магазину eButik.com.ua набирають чинності з дня їх публікації на сайті www.eButik.com.ua. Замовлення, розміщені до цієї дати, виконуються відповідно до правил, діючих на дату розміщення замовлення.

3. Клієнт має право використовувати позасудові способи пред'явлення претензій. Клієнт може, зокрема, звернутися за посередництвом або врегулюванням до арбітражного суду або скористатися онлайн-системою врегулювання споживчих спорів, доступною за адресою https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/?event=main.home.show.


Додатки до правил:

1. Бланк повернення (заява про розірвання договору, укладеного на відстані)

2. Бланк рекламації

 

Версія Правил діє від 1 січня 2021 року.

This page uses cookie files to provide its services in accordance to Cookies Usage Policy. You can determine conditions of storing or access to cookie files in your web browser.
Close
pixel